Červenec 2010

Není incest jako twincest- 1. část

30. července 2010 v 20:46 | Sharon |  Není incest jako twincest
HTTP://de-musik.blog.cz
Tak jsme tady! Dvě šílený Twincesťačky, které se rozhodly stvořit společnou povídku a to, prosím, ne ledajakou! Co takhle spatlat dohromady dva páry sourozenců? Co z toho zvykne? Náš soukromý bestsseler nebo-li Není incest jako twincest, který spojuje rozsáhlý twincestní svět Kaulitzů s dosud neproskoumaným incestním světem Keithů... tak na co čekáte? tady máte první díl!

Prostě náš děda

30. července 2010 v 10:58 | Sharon |  Diary
HTTP://de-musik.blog.cz
Příště mě někam zavřete, až mě zase děda bude chtít vzít na "výlet".
Bohužel jeho obětí se staly i moje dvě sestřenky.
Děda má vždycky "svělý" nápady. Už jednou nás vzal někam do lesa na operu, teď nás pro změnu musel vzít na pražskej hrad. Oh, jaká zábava. A to se s nim ještě sestřenka hádala kvůli parkování. No, byla to nuda. Jako bylo to zajímavý, ale jet třeba do letňan by bylo lepší :D No nevadí. S holkama sme si furt stěžovaly že máme hlad, a doufaly, že nás děda vezme někam do RESTAURACE na jídlo. Ale s našima zkušenostma z ..4. třídy?! sme se docela bály, protože děda nás vzal na oběd  do socialistický jídelny nebo co to bylo, no nepřála bych vám to jíst :D Tak my jeli někam přes půlku prahy a teď děda zaparkoval někde na takovym malym parkovišti a tedko tam KFC, mekáč, pizzerie, restaurace, francouzská restaurace atd.. no tak sme tak šli po tom chodníku a čekaly kam nás děda vezme. Jenže na konci řady všech těch yummy obchodů byl obchod z roku bacha mamut. No řeknu vám hnus. Sme se tam bály dát něco k jídlu, ale dědovi vyloženě chutnalo- si dal pomazánku s rohlíkem :D sestřenka si dala chlebíček a menší sestřenka škvarkovou placku která byla jako beton. Já sem si troufla dát si punčák, ke kterýmu mi daly hliníkovou lžičku a nebyla pořádně umytá takže sem to stejně jedla rukama. No výlety s dědou to je vždycky zážitek =/ :D

Osudný interview

28. července 2010 v 16:25 | Sharon |  Jednodílné
© Ten_Ten 2010  ORIGINAL+ věnování :D
HTTP://de-musik.blog.czKdyby se to někomu nezdálo, zjistěte si co je to FAN FICTION :P
HTTP://de-musik.blog.cz
Bill nervózně chodil sem tam po pokoji, kde se měl konat rozhovor, a pomalu ale jistě začínal zuřit. Z očí mu lítaly blesky a Georg, David i ta reportérka se pro jistotu zdekovali. Zůstal akorát Gustav, který pod maskou zloby rozeznal neuvěřitelnou starost.
Přesto Bill opravdu byl naštvaný. Jeho nakřáplému srdci stačily pouhé přípravy na rozhovor. Vždycky se musel obrnit proti těm žárlivým pocitům, které ho ovládaly pokaždé, když se probíraly bratrovy četné zkušenosti. A Billa vždycky bolelo srdce, i když se sám sebe snažil přesvědčit, že příště už to ta nebude. Snažil se své srdce dostat zpátky tam, kde mu na Tomovi záleželo pouze jako na bratrovi. Nešlo to.


~Fan fictions

20. července 2010 v 16:43 | Sharon |  Fan fictions
HTTP://de-musik.blog.cz

~Sharon

20. července 2010 v 14:11 | Sharon |  Sharon
HTTP://de-musik.blog.cz